Aktuality

Pro aktuální informace nezapomeňte sledovat také Facebook Klubu Alumni!

Aktuality

 • 19. dubna 2017

  Nové benefity u externích partnerů!

  Opět jsme pro Vás rozšířili škálu benefitů, které jako držitelé průkazu člena Klubu Alumni můžete využívat. Nyní obdržíte slevu na nákup tiskovin u vydavatelství Mafra, kosmetiky Ryor, vstupenek na představení Divadla Ponec či na služby Studia Fascinace. Více informací v sekci slev a výhod.


 • 19. dubna 2017

  Přednáška Tomáše Sedláčka

  Srdečně Vás zveme na přednášku našeho absolventa Tomáše Sedláčka na téma "Ekonomická analýza ráje a digitální nebe", která se koná v rámci cyklu "Člověk v dialogu". Přednáška se uskuteční 25. dubna 2017 od 19 hodin v Kostele Pražského Jezulátka (Karmelitská 385/9, 11800 Praha). Více informací


 • 12. dubna 2017

  Kulturní tip na květen - Divadlo v Dlouhé!

  Divadlo v Dlouhé nabízí členům Klubu Alumni a zaměstnancům UK zvýhodněnou cenu vstupenek na představení 407 gramů Bohumila Hrabala. Informace o tom, jak slevu uplatnit naleznete v Sekci slev a výhod.


 • 3. dubna 2017

  Tip měsíce dubna - Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice!

  Využijte speciální nabídku na pobyty v Turčianských Teplicích! Členové Klubu Alumni a zaměstnanci univerzity mohou získat za zvýhodněnou cenu pobyt ve dvoulůžkových pokojích v hotelu Veľká Fatra**** - superior včetně léčebný procedur a celodenního stravování. Zvýhodněná cena se vztahuje nejen na držitele průkazu, ale také osoby v jeho doprovodu. Pro více informací o celé nabídce přejděte na Sekci slev a výhod.


 • 3. dubna 2017

  Dubnový newsletter

  Nové číslo newsetteru bylo zasláno všem odběratelům. Prohlédnout si jej můžete i na tomto odkazu.


 • 29. března 2017

  Nabídka účasti na vzdělávací exkurzi

  Husitská teologická fakulta ve spolupráci s Masarykovým ústavem a archivem AV ČR pořádá vzdělávácí exkurzi "Po stopách první světové války a československých legií", která proběhne ve dnech 29.5. - 2.6.2017. Při závazném přihlášení společně s platbou do 20.4.2017 platí pro členy Klubu Alumni snížená cena 5675,- Kč (plná cena 5995,- Kč).

  Celou nabídku včetně přesného programu naleznete zde.


 • 29. března 2017

  Nové benefity!

  Soubor současného tance 420PEOPLE Vás srdečně zve na představení v jarní sezóně. Pro členy Klubu Alumni je cena vstupenek zvýhodněná.

  Celou nabídku naleznete v sekci Slev mimo univerzitu.


 • 29. března 2017

  Zahradnické trhy v Kuksu

  Zveme vás na Zahradnické trhy v Kuksu, které pořádá České farmaceutické muzeum ve spolupráci s NKP Hospitál Kuks a obcí Kuks. Akce se koná 28. dubna (od 12 do 18 hodin), 29. dubna (od 9 do 18 hodin) a 30. dubna (od 9 do 16 hodin) na nádvoří Hospitálu Kuks.


  Zahradnické trhy nabídnou široký sortiment balkónových i zahradních rostlin, ovocných stromků, skalniček, kaktusů a doplňkového tematického zboží. Akce bude doplněna přednáškami odborníků z Katedry farmaceutické botaniky a ekologie Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové na témata Léčivé rostliny a potraviny, Pěstovat léčivé rostliny, ano či ne? a Koření a jeho účinky.

  V sobotu a neděli je zajištěna mimořádná vlaková doprava. Více informací

  PLAKÁT KE STAŽENÍ


 • 14. března 2017

  Čtvrteční přednáška Klubu Alumni UK Svědectví pamětníků aneb Centrum vizuální historie Malach - z organizačních důvodů zrušeno.


 • 8. března 2017

  Ve Vlasteneckém sále Karolina proběhlo slavnostní předávání Cen rektora, Mimořádných cen rektora a Bolzanovy ceny. Záznam z předávání.

 • 6. března 2017

  Univerzita Karlova a Velvyslanectví iberoamerických zemí se sídlem v České republice Vás srdečně zvou na přednášku "Iberoamerické země tváří v tvář globální nejistotě".

  KDY: pondělí 3. dubna 2017 ve 14.00 hodin

  KDE: Vlastenecký sál, Karolinum, Ovocný trh 3, Praha 1.

  Více informací naleznete v této pozvánce.

  Účast je nutné potvrdit na tel.: 224 491 251 nebo e-mail:


 • 6. března 2017

  Univerzita Karlova a Velvyslanectví Italské republiky v Praze si Vás dovolují pozvat na přednášky "Justiční spolupráce a reformy; boj s organizovaným zločinem;

  řízení migračních toků" a „Reformní úkoly Nejvyšších soudů a jejich vzájemný dialog“.

  KDY: čtvrtek 30. března 2017 v 11.00 hodin

  KDE: Vlastenecký sál, Karolinum, Ovocný trh 3, Praha 1

  Více informací naleznete v této pozvánce.

  Účast je nutné potvrdit na tel.: 224 491 251 nebo e-mail:


 • 2. března 2017

  Březnový newsletter

  Nové číslo newsletteru pro absolventy můžete prohlížet zde.


 • 2. března 2017

  Nabídka zaměstnání:

  Nejvyšší kontrolní úřad nabízí volná pracovní místa v nejrůznějších oblastech (ekonomie, právo a další) pro absolventy i budoucí absolventy.


 • 27. února 2017

  Nabídky zaměstnání:

  Ústav molekulární genetiky AV ČR vypisuje výběrové řízení na následující pozice:


  Městský úřad v Čáslavi vyhlašuje výběrové řízení na pozici:


 • 22. února 2017

  Přednáška Klubu Alumni UK - březen - organizačních důvodů zrušeno

  Téma: Svědectví pamětníků aneb Centrum vizuální historie Malach

  Přednášející: PhDr. Jiří Kocián

  Kdy: 16. 3. 2017 od 17.30 do 18:30

  Kde: Velká zasedací síň, Karolinum 2. patro, Ovocný trh 3, Praha 1

  Podrobnosti a registrace


 • 1. únor 2017

  Únorový newsletter

  Klub Alumni přináší svým členům další číslo newsletteru. Neregistrovaní zájemci si jej mohou prohlédnout zde.


 • 30. ledna 2017

  Přednáška Klubu Alumni UK - únor

  Téma: Evropská integrace a administrativa Donalda Trumpa: výhledy, příležitosti a rizika

  Přednášející: Mgr. Tomáš Weiss, M.A., Ph.D., Fakulta sociálních věd

  Kdy: 16. února 2017 od 17:30 do 18:30

  Kde: Velká zasedací místnost, 2. patro - Karolinum (Ovocný trh 5, Praha 1)

  Registrace a více informací


 • 2. ledna 2017

  Lednový newsletter

  Měsíčník pro absolventy rozesíláme registrovaným členům, lednové číslo si také můžete prohlédnout zde.


 • 20. prosince 2016

  Svatoštěpánské setkání

  Svatoštěpánské setkání Klubu Alumni UK se letos uskuteční v kostele Panny Marie Vítězné a svatého Antonína Paduánského v Karmelitské ulici na Malé Straně. Významný raně barokní kostel proslul zejména soškou Pražského Jezulátka. Odborného výkladu se ujme prorektor Jan Royt. Setkání alumni zahájil rektor Tomáš Zima.


 • 3. prosince 2016

  Den UK ve Washingtonu

  Ve dnech 30. 11. - 2. 12. 2016 uskutečnila Univerzita Karlova ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR ve Washingtonu Dny UK ve Washingtonu. Cílem návštěvy univerzitní delegace vedené prof. Janem Škrhou, prorektorem pro mezinárodní vztahy, bylo navázání a posílení spolupráce s nejvýznamnějšími tamními univerzitami. Jednání probíhala na George Washington University, University od Maryland, Georgetown University a také na American University.

  Součástí programu delegace UK bylo taktéž setkání s absolventy na ambasádě ČR a představení současné Univerzity Karlovy krajanům a zájemcům o studium. Historii UK i její současnou podobu představil prof. Jan Škrha i zástupci jednotlivých fakult.


 • 11. listopadu 2016

  Den UK ve Španělsku

  Při příležitosti navazování spolupráce se španělskými protějšky ve dnech 10. a 11.11. se zástupci Univerzity Karlovy setkali také s absolventy UK žijícími v Madridu. Setkání umožnilo Velvyslanectví České republiky v Madridu. Představitele UK v čele s rektorem prof. Tomášem Zimou i absolventy UK uvítala na své rezidenci velvyslankyně ČR PhDr. Kateřina Lukešová, pro kterou je Univerzita Karlova také její alma mater.


 • 10. listopadu 2016

  Advent na Univerzitě Karlově

  28. listopadu 2016 se Univerzita Karlova otevře všem svým studentům, absolventům, zaměstnancům i přátelům při společné oslavě adventu.

  Více informací


 • 10. října 2016

  Brexit - Nejen „bitva o Británii“, ale i o Evropu - přednáška pro Klub Alumni UK

  Přednášející bude reagovat na skutečnost, že většina komentátorů výsledku hlasování o tzv. brexitu – ať už přímo v Británii, v Evropě či v České republice – záměrně anebo z neznalosti interpretovala výsledek zcela chybně či, minimálně, s velkým zkreslením. Proto se pokusí shrnout všechno podstatné v krátké, přehledné přednášce, v níž se posluchače pokusí uchránit od zahlcení spoustou čísel a vesměs nepřehledných či přímo nesrozumitelných statistických údajů.

  Více informací


 • 8. října 2016

  Reportáž z Veletrhu Absolvent

  Nestihli jste se zúčastnit Veletrhu Absolvent? Zajímá Vás, jak funguje spojení historických budov Karolina a moderní techniky? Chcete vidět ukázky prezentací firem, státních institucí a neziskového sektoru? To vše se dozvíte v reportáži o našem veletrhu, jenž probíhal současně se Studentským jarmarkem.


 • 23. června 2016

  Reportáž ze Zahradní slavnosti Univerzity Karlovy

  Podívejte se na reportáž z tradičního setkání.


 • 22. června 2016, od 18:00

  Zahradní slavnost Univerzity Karlovy

  Tradiční Zahradní slavnost UK se letos opět uskuteční v prostorách Senátu PS PČR ve Valdštejnské zahradě. Program slavnosti naleznete na pozvánkách.


 • 26. května 2016

  Etika vědecké práce a odpovědnost vědců k výsledkům bádání - přednáška Klubu Alumni UK

  Zveme Vás na poslední přednášku Klubu Alumni UK tohoto semestru, kterou prosloví emeritní rektor Univerzity Karlovy Prof. PhDr. Ing. Ivan Wilhelm, CSc., dr. h. c. mult.

  Zaregistrovat se


 • 16. dubna 2016

  Den CŽV a Festival absolventů

  Představíme vám další vzdělávání učitelů, přípravné programy, vzdělávání pro cizince, různé typy profesního vzdělávání, zájmové programy, programy pro děti, vzdělávání po síti a další. Seznámíme vás i se vzdělávacími, kulturními a společenskými událostmi, které průběžně připravujeme pro naše absolventy. Pro všechny návštěvníky je v průběhu celého dne připraven bohatý doprovodný program. Program (pro všechny od 3 do 99 let) budeme aktualizovat na www.denczv.cuni.cz.


 • 31. března 2016, 17:30-19:00

  Karel IV. - přednáška pro Klub Alumni UK

  V květnu letošního roku si Univerzita Karlova připomene 700 let od narození svého zakladatele, císaře a českého krále Karla IV. Jedná se o výročí celospolečenského významu, které zařadilo UNESCO na seznam významných světových výročí let 2016 a 2017. Univerzita Karlova (často ve spolupráci s dalšími institucemi) připravuje řadu aktivit, jejichž přehled naleznete na speciální stránce k tomuto výročí: www.karel700.cuni.cz.


  Pro členy Klubu Alumni jsme v této souvislosti zařadili přednášku o Karlu IV. do programu přednášek pro absolventy. Přednášku prosloví Prof. PhDr. Ing. Jan Royt, Ph.D., prorektor UK a především odborník na umění sledovaného období. Registrace zde: http://ipc1.cuni.cz/reg/index.php?event=325.


 • 14. - 16. března 2016

  Den UK ve Švýcarsku

  Zástupci Univerzity Karlovy se při příležitosti pracovních návštěv několika švýcarských univerzit setkají také s absolventy UK. Setkání se uskuteční 14. března 2016 v Ženevě.

  Více informací


  Volná PhD pozice ve skupině genové regulace na Ústavu buněčné biologie a patologie 1. LF.

  Více informacíArchiv aktualit


Poslední změna: 19. duben 2017 15:51 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám