Pronájem učebny


Pronájem učebny je do odvolání kvůli epidemické situaci pozastaven.
Od začátku roku 2020 nově nabízí Klub Alumni UK svým registrovaným členům možnost zdarma využít krátkodobého pronájmu učebny v centru Prahy. Učebna je vhodná pro prezentaci, obchodní setkání, výuku, poradu a podobné účely. Místnost není vhodná pro oslavy a jiná neformální setkávání tohoto druhu.

Místnost je využívána různými subjekty, proto je nejdříve nutné ověřit dostupnost termínu na telefonním čísle 224 491 850. Po předchozí domluvě je možná prohlídka učebny.


Informace o učebně

  • Kapacita učebny je 20 osob.

  • Učebna je vybavena promítací technikou, židlemi, stoly, tabulí, flip chartem a kuchyňským koutem (dřez, varná konvice, několik kusů nádobí).

  • Toalety jsou sdílené s dalšími prostory na chodbě budovy.

  • Učebna není bezbariérová. V případě potřeby je možné předem domluvit k zapůjčení ližiny, které lze využít pro vozíčkáře. Toalety jsou bezbariérové.Podmínky pronájmu

1) Učebnu musí rezervovat přímo člen Klubu Alumni UK, který při rezervaci uvede své celé jméno, číslo osoby (naleznete na průkazu absolventa pod fotografií) a účel využití místnosti.

2) Učebna je registrovaným členům Klubu Alumni UK poskytována bezúplatně.

3) Klub Alumni poskytuje zájemci o pronájem pouze prostor a vybavení učebny, které je uvedeno výše. Nejsou zahrnuty žádné další služby, občerstvení aj.

4) S ohledem na všechny členy Klubu Alumni UK nelze učebnu využívat dlouhodobě k pravidelným setkáním (např. každý týden).

5) Rezervace místnosti může být odmítnuta, pokud je daný termín již obsazený nebo se účel využití neslučuje s hodnotami Univerzity Karlovy.

6) Není povoleno místnost využívat k prodeji či komerční nabídce zboží.

7) Není povoleno místnost využívat k činnostem, které jsou v rozporu se zákony České republiky.


Adresa

Univerzita Karlova, UK Point

Učebna 0.14, přízemí

Celetná 13, Praha 1


Pro více informací nás můžete kontaktovat na adrese absolventi@cuni.cz.

Poslední změna: 22. říjen 2020 11:32 
Sdílet na:  
Za obsah stránky zodpovídá: UK POINT
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám