1. května 2015

Konference TEDxCharlesUniversity

Dne 25. června proběhne populární konference TEDxCharlesUniversity s podtitulem Nekonečný příběh! Nemůže však vzniknout bez inspirativních řečníků, kteří se nebojí podělit se o svůj příběh!

Pracujete na něčem úžasném? Rodí se vám v hlavě nápady, které byste rádi sdíleli s ostatními? Máte spoustu plánů, snů a ambicí udělat něco velkého, něco jinak? Chcete se podělit o svůj úspěch, nebo naopak promluvit o chybách, kterých jste se po cestě za svým cílem dopustili?

Studium, věda i život jsou jedno dlouhé vyprávění – a často vlastně nikdy nekončící. A proto bude mottem letošní konference TEDxCharlesUniversity NEKONEČNÝ PŘÍBĚH. Vítáme přihlášky všech akademických pracovníků Univerzity Karlovy, stejně jako studentů, doktorandů atd. Formulář prosím vyplňte do 10. května 2015! Pokud se sami účastnit nechcete, ale víte o někom, kdo by se měl o své myšlenky podělit se světem, nominujte ho! Veškeré informace a přihlášku najdete na webu: tedxcharlesuniversity. Inspiraci také hledejte zde.