Aktuality

Pro aktuální informace nezapomeňte sledovat také Facebook Klubu Alumni!


Aktuality

 • 6. listopadu 2017


  Nové číslo Newsletteru Alumni

  Je tu listopad a s ním i nové číslo Newsletteru Alumni. Dočtete se v něm o volbě rektora UK a o mnoha nadcházejících akcích pro studenty a absolventy, které pro vás UK připravuje.

  Přejeme příjemné čtení!


  Stáhnout newsletter


 • 3. říjen 2017


  Pozvánka na akci

  Vážení absolventi, srdečně Vás zveme 15.10.2017 na slavnost sv. Terezie v kostele Pražského Jezulátka, v rámci níž proběhne také prezentace nové knihy Otmara Olivy.


  Více informací o akci se dozvíte zde.


 • 2 . říjen 2017


  Říjnový newsletter Klubu Alumni

  Přinášíme Vám nové číslo absolventského newsletteru! Věnujte, prosím, pozornost informaci o stěhování naší kanceláře, abyste nás zbytečně nehledali na staré adrese.


  Přejeme příjemné prožití podzimu! • 30. září 2017


  Kariérní semináře

  Rádi bychom Vám představili naši podzimní nabídku seminářů na podporu kariéry.


  V říjnu pro Vás připravujeme následující kurzy:


  Jak napsat životopis a motivační dopis

  Nonverbální komunikace


 • 4. září 2017


  Vážení absolventi a členové Klubu Alumni,


  v zářijovém čísle newsletteru Vám přinášíme přehled aktuálního dění na univerzitě a širokou škálu pozvánek na zajimavé akce. Nechybí ani seznam benefitů, které můžete jako absolventi Univerzity Karlovy využívat.


  Více se dočtete v novém čísle newsletteru Klubu Alumni!!


 • 23. srpna 2017


  Již brzy Vám nabídneme zajímavý program akcí pro členy Klubu Alumni. V současné chvíli na něm pilně pracujeme.


  Těšíme se na shledání v průběhu zimního semestru! • 22. srpna 2017

  Pozvánka na besedu

  Přípravy prvního poprázdninového newsletteru Klubu Alumni jsou v plném proudu, ale již nyní bychom Vás rádi pozvali na besedu s tajemnicí 1. lékařské fakulty UK Ing. Evou Soubustovou, která se uskuteční 21. září v 17 hod. v prostorách Akademického klubu 1. LF UK.
  Více informací o akci nalezente zde


 • 26. června 2017

  Reportáž a fotogalerie ze Zahradní slavnosti

  Minulou středu proběhla ve Valdštejnské zahradě Senátu ČR Zahradní slavnost, která je již tradčním setkáním absolventů, členů Klubu Alumni. Děkujeme za Vaši účast a těšíme se na další setkání! Reportáž z celé akce můžete zhlédnout na odkazu níže. Fotogalerie je zveřejněna v sekci "Fotogalerie"

  Videoreportáž ze Zahradní slavnosti 2017


 • 12. června 2017

  Pozvánka na přednášku

  Rektor Univerzity Karlovy zve na přednášku Jeho Excelence Rolanda Galharague, velvyslance Francouzské republiky v ČR, s názvem "EU: a new start?" ve čtvrtek 22. června 2017 v 17 hodin. Akce se koná ve Vlastenckém sále Karolina.

  Přednáška proběhne v angličtině.

  Účast je nutné předem potvrdit na rsvp@cuni.cz nebo na +420 224 491 251.

  Pozvánka


 • 5. června 2017

  Červnový newsletter Klubu Alumni

  Poslední číslo newsletteru v tomto akademickém roce byl rozeslán všem odběratelům včetně pozvánky na Zahradní slavnost 2017 ve Valdštejnské zahradě Senátu PČR.

  Newsletter můžete stahovat také na tomto odkaze.


 • 1. června 2017

  Přednáška dr. Karla Janečka

  Srdečně zveme na přednášku dr. Karla Janečka, kterou pořádá spolek MatFyz Alumni.

  Mgr. Karel Janeček, MBA, Ph.D., vystudoval na MFF UK pravděpodobnost a statistiku. Působí jako pedagog, bojovník proti korupci a mecenáš.


  Dr. Karel Janeček nás seznámí s projektem Prezident 21. Prezident 21 je hra, kterou dostávají Češi do svých rukou, aby objevili takového kandidáta na prezidenta, na kterém se shodnou. Hlasuje se volebním systémem Demokracie 21 – každý může hlasovat pro maximálně tři své favority, jednoho kandidáta může odmítnout. Prezident 21 slouží jako inspirace pro všechny, kteří půjdou v lednu 2018 k volebním urnám.

  Pozvánka


 • 17. května 2017

  Pozvánka na mezinárodní symposium

  Velvyslanci členských států Organizace islámské spolupráce v České republice pod záštitou rektora UK Tomáše Zimy pořádají mezinárodní symposium na téma "Česká republika a muslimské země". Symposium proběhne ve středu 24. května 2017 v 9:00 v Modré posluchárně (Celetná 20, Praha 1).

  Program

  Jazykem akce je angličtina.

  Na akci je nutné protvrdit účast na .


 • 15. května 2017

  Pozvánka na přednášku Člověk v dialogu

  Kostel Pražského Jezulátka zve na přednášku spisovatele, sociologa, publicisty, kněze Starokatolické církve a hlavně absolventa Univerzity Karlovy Jana Jandourka na téma "Proč se Bůh odstěhoval z moderního světa a kam". Setkání proběhne ve středu 17. 5. 2017 v 19 hodin.

  Více informací

  Událost na Facebooku


 • 10. května 2017

  Pozvánka na mezinárodní konferenci

  Institut mezinárodních studií FSV UK si Vás dovoluje pozvat na mezinárodní konferenci Commemorating the 70th Anniversary of the Marshall Plan: Past and Current Challenges of the Transatlantic Alliance. Konference proběhne v pátek 26. května 2017 v prostorách Knihovny Václava Havla, Ostrovní 129/13, 110 00 Praha 1-Nové Město. Hlavní projev přednese přední odborník na transatlantické vztahy Daniel S. Hamilton, Johns Hopkins University/SAIS.

  Program

  Konference proběhne v anglickém jazyce.

  Registrujte se prosím na marshall.plan@fsv.cuni.cz do úterý 23. května 2017.


 • 2. května 2017

  Květnový newsletter

  Prohlédněte si květnové číslo newsletteru Klubu Alumni!


 • 26. dubna 2017

  Pozvánka

  Česká televize a Univerzita Karlova si Vás dovolují srdečně pozvat na přednášky na téma "2017: Volební zpravodajství ČT ve službách veřejnosti - Televize veřejné služby v předvolebním období.". Akce se uskuteční ve čtvrtek 4. května 2017 od 10 h ve Vlasteneckém sále Karolina. Na akci je nutné se z kapacitních důvodů registrovat. Informace o vystupujících a způsobu, jak se registrovat, naleznete v této pozvánce.


 • 24. dubna 2017

  Proběhl Den celoživotního vzdělávání & Festival absolventů!

  Rádi bychom Vám poděkovali za hojnou účast na sobotním Dni celoživotního vzdělávání & Festivalu absolventů! Věříme, že jste si jej plně užili se svými nejbližšími. Podívejte se na reportáž z celé akce zde!

  Uvidíme se opět příští rok!


 • 19. dubna 2017

  Nové benefity u externích partnerů!

  Opět jsme pro Vás rozšířili škálu benefitů, které jako držitelé průkazu člena Klubu Alumni můžete využívat. Nyní obdržíte slevu na nákup tiskovin u vydavatelství Mafra, kosmetiky Ryor, vstupenek na představení Divadla Ponec či na služby Studia Fascinace. Více informací v sekci slev a výhod.


 • 19. dubna 2017

  Přednáška Tomáše Sedláčka

  Srdečně Vás zveme na přednášku našeho absolventa Tomáše Sedláčka na téma "Ekonomická analýza ráje a digitální nebe", která se koná v rámci cyklu "Člověk v dialogu". Přednáška se uskuteční 25. dubna 2017 od 19 hodin v Kostele Pražského Jezulátka (Karmelitská 385/9, 11800 Praha). Více informací


 • 12. dubna 2017

  Kulturní tip na květen - Divadlo v Dlouhé!

  Divadlo v Dlouhé nabízí členům Klubu Alumni a zaměstnancům UK zvýhodněnou cenu vstupenek na představení 407 gramů Bohumila Hrabala. Informace o tom, jak slevu uplatnit naleznete v Sekci slev a výhod.


 • 3. dubna 2017

  Tip měsíce dubna - Slovenské liečebné kúpele Turčianske Teplice!

  Využijte speciální nabídku na pobyty v Turčianských Teplicích! Členové Klubu Alumni a zaměstnanci univerzity mohou získat za zvýhodněnou cenu pobyt ve dvoulůžkových pokojích v hotelu Veľká Fatra**** - superior včetně léčebný procedur a celodenního stravování. Zvýhodněná cena se vztahuje nejen na držitele průkazu, ale také osoby v jeho doprovodu. Pro více informací o celé nabídce přejděte na Sekci slev a výhod.


 • 3. dubna 2017

  Dubnový newsletter

  Nové číslo newsetteru bylo zasláno všem odběratelům. Prohlédnout si jej můžete i na tomto odkazu.


 • 29. března 2017

  Nabídka účasti na vzdělávací exkurzi

  Husitská teologická fakulta ve spolupráci s Masarykovým ústavem a archivem AV ČR pořádá vzdělávácí exkurzi "Po stopách první světové války a československých legií", která proběhne ve dnech 29.5. - 2.6.2017. Při závazném přihlášení společně s platbou do 20.4.2017 platí pro členy Klubu Alumni snížená cena 5675,- Kč (plná cena 5995,- Kč).

  Celou nabídku včetně přesného programu naleznete zde.


 • 29. března 2017

  Nové benefity!

  Soubor současného tance 420PEOPLE Vás srdečně zve na představení v jarní sezóně. Pro členy Klubu Alumni je cena vstupenek zvýhodněná.

  Celou nabídku naleznete v sekci Slev mimo univerzitu.


 • 29. března 2017

  Zahradnické trhy v Kuksu

  Zveme vás na Zahradnické trhy v Kuksu, které pořádá České farmaceutické muzeum ve spolupráci s NKP Hospitál Kuks a obcí Kuks. Akce se koná 28. dubna (od 12 do 18 hodin), 29. dubna (od 9 do 18 hodin) a 30. dubna (od 9 do 16 hodin) na nádvoří Hospitálu Kuks.


  Zahradnické trhy nabídnou široký sortiment balkónových i zahradních rostlin, ovocných stromků, skalniček, kaktusů a doplňkového tematického zboží. Akce bude doplněna přednáškami odborníků z Katedry farmaceutické botaniky a ekologie Farmaceutické fakulty UK v Hradci Králové na témata Léčivé rostliny a potraviny, Pěstovat léčivé rostliny, ano či ne? a Koření a jeho účinky.

  V sobotu a neděli je zajištěna mimořádná vlaková doprava. Více informací

  PLAKÁT KE STAŽENÍ


 • 14. března 2017

  Čtvrteční přednáška Klubu Alumni UK Svědectví pamětníků aneb Centrum vizuální historie Malach - z organizačních důvodů zrušeno.


 • 8. března 2017

  Ve Vlasteneckém sále Karolina proběhlo slavnostní předávání Cen rektora, Mimořádných cen rektora a Bolzanovy ceny. Záznam z předávání.

 • 6. března 2017

  Univerzita Karlova a Velvyslanectví iberoamerických zemí se sídlem v České republice Vás srdečně zvou na přednášku "Iberoamerické země tváří v tvář globální nejistotě".

  KDY: pondělí 3. dubna 2017 ve 14.00 hodin

  KDE: Vlastenecký sál, Karolinum, Ovocný trh 3, Praha 1.

  Více informací naleznete v této pozvánce.

  Účast je nutné potvrdit na tel.: 224 491 251 nebo e-mail:


 • 6. března 2017

  Univerzita Karlova a Velvyslanectví Italské republiky v Praze si Vás dovolují pozvat na přednášky "Justiční spolupráce a reformy; boj s organizovaným zločinem;

  řízení migračních toků" a „Reformní úkoly Nejvyšších soudů a jejich vzájemný dialog“.

  KDY: čtvrtek 30. března 2017 v 11.00 hodin

  KDE: Vlastenecký sál, Karolinum, Ovocný trh 3, Praha 1

  Více informací naleznete v této pozvánce.

  Účast je nutné potvrdit na tel.: 224 491 251 nebo e-mail:


 • 2. března 2017

  Březnový newsletter

  Nové číslo newsletteru pro absolventy můžete prohlížet zde.


 • 2. března 2017

  Nabídka zaměstnání:

  Nejvyšší kontrolní úřad nabízí volná pracovní místa v nejrůznějších oblastech (ekonomie, právo a další) pro absolventy i budoucí absolventy.


 • 27. února 2017

  Nabídky zaměstnání:

  Ústav molekulární genetiky AV ČR vypisuje výběrové řízení na následující pozice:


  Městský úřad v Čáslavi vyhlašuje výběrové řízení na pozici:


 • 22. února 2017

  Přednáška Klubu Alumni UK - březen - organizačních důvodů zrušeno

  Téma: Svědectví pamětníků aneb Centrum vizuální historie Malach

  Přednášející: PhDr. Jiří Kocián

  Kdy: 16. 3. 2017 od 17.30 do 18:30

  Kde: Velká zasedací síň, Karolinum 2. patro, Ovocný trh 3, Praha 1

  Podrobnosti a registrace


 • 1. únor 2017

  Únorový newsletter

  Klub Alumni přináší svým členům další číslo newsletteru. Neregistrovaní zájemci si jej mohou prohlédnout zde.


 • 30. ledna 2017

  Přednáška Klubu Alumni UK - únor

  Téma: Evropská integrace a administrativa Donalda Trumpa: výhledy, příležitosti a rizika

  Přednášející: Mgr. Tomáš Weiss, M.A., Ph.D., Fakulta sociálních věd

  Kdy: 16. února 2017 od 17:30 do 18:30

  Kde: Velká zasedací místnost, 2. patro - Karolinum (Ovocný trh 5, Praha 1)

  Registrace a více informací


 • 2. ledna 2017

  Lednový newsletter

  Měsíčník pro absolventy rozesíláme registrovaným členům, lednové číslo si také můžete prohlédnout zde.Archiv aktualit


Poslední změna: 13. listopad 2017 09:08 
Sdílet na:  
Váš názor
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám