• News

News


Výstava věnovaná VÁCLAVU IV. v Karolinu zahájena. Račte vstoupit...

„Nádherná, úžasná, skvělá,...“ - pouze těmito a podobnými superlativy hodnotili první návštěvníci výstavu Václav IV. - král na rozhraní věků. Stalo se tak v rámci vernisáže dne 18. září od 17 hodin ve starobylých prostorách Karolina.

16 November 2019


NOC VĚDCŮ letos na téma Šetrně k planetě

Na děti i dospělé čeká od 17 do 22 hodin podvečer plný přednášek, pokusů a ochutnávek. Vstup na Noc vědců je zdarma. Za Univerzitu Karlovu se připojilo 11 fakult.

27 September 2019


Druhý ročník EVROPSKÉHO DNE JAZYKŮ je za dveřmi

Druhý ročník Evropského dne jazyků pořádá Filozofická fakulta UK prostřednictvím platformy Library of Languages, Knihovny řečí. Ta pomáhá malým jazykům růst...

26 September 2019


Letní škola acidobazické rovnováhy a homeostázy

Od základů až po pokročilé úrovně provede mediky a mladší lékaře čtyřdenní Letní škola acidobazické rovnováhy a homeostázy. Akci, která proběhne od 18. do 21. září, pořádá Univerzita Karlova ve spolupráci s univerzitami v Kodani a Miláně v rámci mezinárodní aliance 4EU+.

18 September 2019


Farmaceutická fakulta slaví padesátiny nejen výstavou

Do 31. října je v Karolinu k vidění výstava doprovázející oslavy založení Farmaceutické fakulty v Hradci Králové UK. Vstup na ni je zdarma.

17 September 2019Lékařská fakulta v Plzni zahájí druhou etapu výstavby kampusu

Lékařská fakulta v Plzni Univerzity Karlovy začne na podzim stavět další část svého kampusu v Plzni na Lochotíně. Otevřen by měl být v roce 2022.

16 September 2019


Stopy Jaroslava Fragnera v Karolinu - výstava k vidění v Point Gallery

V Point Gallery na Betlémském náměstí jsou k vidění

fotografie zachycující detaily a cenné architektonické prvky Karolina. Snímky byly pořízeny pro kalendář magazínu Forum na rok 2019.

10 September 2019


Nová hokejová sezona s novým trenérem i ambicemi

Zatímco první oficiální trénink v nové sezoně čeká hokejisty Univerzity Karlovy ve čtvrtek 5. září, o tři dny dříve svolala Evropská univerzitní hokejová asociace tiskovou konferenci. Na ní novináře informovala o budoucnosti univerzitního hokeje v České republice.

2 September 2019


Rektor jednal v Limě o prohloubení univerzitní spolupráce

Ve dnech 12.–13. srpna navštívil Tomáš Zima, rektor UK Limu. V doprovodu s Bohumírem Janským z Přírodovědecké fakulty UK jednali o nových možnostech spolupráce na třech největších univerzitách.

21 August 2019
Contact Us
Contact

Charles University

Ovocný trh 5

Prague 1

116 36

Czech Republic


Centre for Information, Counselling and Social Services

E-mail:

Phone: +420 224 491 850


Erasmus+ info:

E-mail:ALLIANCE CU
How to Reach Us