• Aktuality

Aktuality


Memorandum s Hospodářskou komorou ČR

Univerzita Karlova podepíše memorandum s Hospodářskou komorou

21. března 2019


Kariérní den na UK vám mnohé usnadní

Kariérní den na UK proběhne v Karolinu ve středu 17. dubna v Karolinu, v čase od 10 do 16 hodin. Jeho cílem je zprostředkovat studentům praktické dovednosti, které jim usnadní nástup do pracovního procesu a pomohou jim kariérně růst.

15. března 2019


Vědecké centrum The Parc slaví páté narozeniny

Centrum aplikovaného farmaceutického výzkumu (The Parc, Pharmaceutical Applied Research Center) letos slaví páté narozeniny. Při té příležitosti se 5. března sešli zástupci partnerských akademických institucí, které ve výzkumném centru spojily své síly.

6. března 2019


Michaela Hrubá šestá v halové Evropě!

Uplynulý víkend se nesl ve znamení halového evropského šampionátu v atletice ve skotském Glasgow. Ve výškařském sektoru se dařilo Michaele Hrubé (FTVS UK), která obsadila šesté místo.

4. března 2019


Nový materiál může přivést k bezradnosti dopravní policii

Ukládat větší množství digitálních dat nebo zneviditelnit letadla či auta. Právě to by mohl nový materiál vyvinutý vědeckým týmem vedeným geofyzikem a vědeckým dobrodruhem Güntherem Kletetschkou z Přírodovědecké fakulty UK.

26. února 2019


Jak na dluhy? Projekt UK odstartoval v Ústí nad Labem

Ústí nad Labem se stalo první zastávkou projektu Univerzity Karlovy Česko! A jak dál? Odborní zástupci UK se pokoušeli 19. února právě tam nalézt východisko z problému, který patří v Ústeckém kraji mezi nejpalčivější – dluhy a exekuce. Diskuzi si nenechaly ujít desítky občanů.

22. února 2019
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám