Pozvánka na výstavu Crashtest 11/ Na rozhraní

Výstava Na rozhraní prezentuje pozoruhodné práce studentů vysokých uměleckých škol ČR reflektující prožité zkušenosti z letošního roku silně ovlivněného lockdownem. Výstavu v Muzeu umění a designu v Benešově realizoval tým studentských kurátorek z KTF UK.

1. června 2021

Kariérní týden na UK

V týdnu od 19. dubna jsme pro vás připravili program nabitý přednáškami a aktivitami na podporu kariéry. V aktualitě naleznete harmonogram jednotlivých webinářů a nabídku dalších služeb. Na všechny aktivity je nutné se registrovat, abychom vám mohli poslat odkaz na připojení.

19. dubna 2021

Respekt až na půdu*akademickou - pro zaměstnance

Nevíte, jak se zachovat v případě sexuálního obtěžování, ať už jako svědek/svědkyně nebo přímý účastník/účastnice? Více informací a přihlášení zde.

26. února 2021

NA KARLOVKU

Termín podání přihlášek na Univerzitu Karlovu se blíží! Nevíte si rady? Zeptejte se a my vám rádi pomůžeme.

Pište, volejte, chatujte s námi.

22. - 28. 2. 2021

www.nakarlovku.cz

17. února 2021

Přístupnost digitálních knihoven - dopis předsedy ČKR

Dopis předsedy České konference rektorů Petra Skleničky vicepremiéru Karlu Havlíčkovi ve věci prodloužení zpřístupnění digitalizovaných fondů velkých knihoven pro studenty a pedagogy všech vysokých škol ČR i na letní semestr 2020/2021.

28. ledna 2021

Dny otevřených dveří 2021 Přírodovědecké fakulty UK online

Den otevřených dveří na Přírodovědecké fakultě UK se letos uskuteční pouze v on-line prostředí. Připravili jsme pro vás vše tak, abyste se i z bezpečí a pohodlí vašich domovů dostali přímo na fakultu. Dozvíte se vše o studiu biologie, chemie, geografie, geologie i životního prostředí. Připojit se můžete v pátek 15. 1. i v sobotu 16.1. 2021 mezi 10. - 17. hodinou.

13. ledna 2021

Informace o studiu na Karlovce - chatujte s námi

Prezentace 17 fakult UK - přednášky a videa. Informace pro uchazeče na jednom místě. Chatujete s námi od 25. 1. do 7. 2. 2021. www.nakarlovku.cz

10. ledna 2021

16. listopadu sledujte výroční konferenci Aliance 4EU+

Univerzita Karlova zve všechny členy akademické obce i další zájemce z  řad veřejnosti na výroční konferenci Aliance 4EU+. Ta se letos uskuteční plně online 16. listopadu od 16:00. Akci organizuje Univerzita Karlova a živý přenos bude možné sledovat na našem YouTube kanálu.

5. listopadu 2020

Výzva pro studenty ubytované na kolejích UK

Krizový štáb Univerzity Karlovy se na studenty ubytované na kolejích UK obrací s výzvou, aby ve smyslu usneseni vlády ČR č. 1022 ze dne 12. 10. 2020 odpovědně zvážili své další setrvání na kolejích UK.

16. října 2020

UK děkuje za solidaritu poskytovatelům ubytování v Praze

Univerzita Karlovy si velmi váží solidarity, kterou projevili poskytovatelé ubytování v Praze v návaznosti na vládní opatření týkajících se ubytovaných studentů UK na jejích kolejích. V současné chvíli již není potřeba dalších kapacit. Prosíme případné další nabídky v tuto chvíli nezasílat.

15. října 2020