• Aktuality

Aktuality

6. srpna 2020

Staff Welcome Centre Univerzity Karlovy spouští své nové webové stránky

Jste nově přijatý zahraniční zaměstnanec UK a potřebujete poradit v otázkách týkajících se stěhování do ČR? Či jste náš kolega z univerzity a připravujete se na vašem pracovišti na nástup nového zahraničního zaměstnance a nejste si jistý, co vše je nutné před jeho příjezdem zařídit?


Staff Welcome Centre Univerzity Karlovy spouští své nové webové stránky, kde najde váš budoucí či stávající zahraniční kolega ucelené informace, které v souvislosti se stěhováním a životem v cizí zemi potřebuje pro svůj začátek. Na webu najdete souhrn informací týkající se vízové agendy, ubytování, zdravotní a sociální oblasti, volného času, užitečné odkazy pro rodiče s dětmi a další důležité údaje, které se týkají života v České republice.


Cílem Staff Welcome Centre a nově spuštěného webu je zajistit všem přijíždějícím akademickým a vědeckým pracovníkům co nejsnazší start v cizí zemi a našim spolupracovníkům poskytnout poradenství a podat pomocnou ruku v agendě zaměstnávání cizinců.Tým CU Staff Welcome Centre Heda Kulísková a Simona Teplá

Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám