3. listopadu 2021

Inovační snídaně: Jak učit podnikavost zážitkem?

Zveme vás na další snídani Inovační laboratoře v Kampusu Hybernská! Tentokrát se setkáte s Martinem Vítkem a bude se mluvit o podnikavosti a o tom, jak je možné jí učit zážitkem.

Co se na snídani dozvíte?

• Představíme vám program Soutěž a podnikej

• Povíme vám se, jak využívat zážitkové metody ve výuce podnikavosti.

• Seznámíme vás s příklady výuky podnikavosti

• a uvidíte dokonce praktickou ukázku zážitkové metody výuky

• Dorazí student, absolvent programu Soutěž a podnikej, a podělí se s vámi o své zkušenosti.

Registrujte se, prosím, zde

Registrace je z důvodu velikosti prostor povinná, děkujeme za pochopení. Snídaně je nejdůležitejší jídlo dne, takže je vhodná pro všechny, obzvlášť ale může zaujmout současné i budoucí pedagogy středních a základních škol a ty, koho zajímá otázka podnikavosti jako taková.

Kdo bude přednášet?

Martin Vítek je zakladatelem Soutěž & Podnikej a předsedou správní rady Nadačního fondu vzdělávání a podnikání. Soutěž & Podnikej vznikla na základě jeho zkušeností při studiu na DePaul University v Chicago, IL.