• Kalendář

Kalendář


Webinář: Jak nevypustit duši – metody a techniky psychohygieny

Webinář je zaměřen na téma každodenní péče o duševní zdraví během období nouzového stavu. Dozvíte se důvody, proč je právě nyní starost o psychiku důležitější, než kdy dřív a obdržíte praktické tipy, techniky a metody, které můžete vyzkoušet v karanténě a při studiu z domu. Obsahem budou copingové strategie a relaxační techniky (mindfulness si vyzkoušíte). Dozvíte se, jak pomoci při úzkostných stavech sobě, i blízkým. 


Webinář bude probíhat na You Tube Stream jako livestream.

Kdybyste webinář nestihli, jako přihlášení účastníci budete mít možnost pustit si ho ještě týden ze záznamu.

Při velkém zájmu se úvodního Livestreamu může zúčastnit prvních 50 osob, ostatním budou přístupové údaje zaslány po skončení „živého“ vysílání.


Lektoři:

Martina Vítková

V Nevypusť Duši je již od roku 2017. Má vystudovanou magisterskou psychologii a je také certifikovaný nadšený jogín. Pracovala v oblasti pracovní psychologie, vedla dobrovolnické aktivity (např. arteterapie, relaxační techniky) na oddělení jedné z psychiatrických nemocnic a absolvovala několik stáží v oblasti dětské psychologie.


Martina Píchová

Je studentkou posledního ročníku 1. lékařské fakulty. V budoucnu se chce stát psychiatričkou pro děti a dorost, protože si myslí, že má obrovský smysl starat se o duševní zdraví už od nízkého věku. O psychiatrii se zajímá přes 4 roky a má za sebou nespočet seminářů a volitelných předmětů na toto téma. Nyní dokončuje osmitýdenní kurz mindfulness. V Nevypusť duši dělá lektora workshopů pro SŠ, VŠ i pro veřejnost, hlavně relaxační workshopy.
Začátek akce 14. května 2020 v 17:00
Konec akce 14. května 2020 v 18:30
Organizátor Mgr. Silvie Nedvědová, UK Point
Email na organizátora silvie.nedvedova@ruk.cuni.cz
Telefon na organizátora
Webové stránky https://ukpoint.cuni.cz/IPSC-506.html
Rezervace ano, přes Vzdělávací portál
Vstupné ne
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám