Průkazy UK

Průkazy UK vyjadřují pomocí názvu univerzity a jejího znaku (i v podobě hologramu) příslušnost k Univerzitě Karlově a dále pomocí názvu příslušnost k fakultě nebo další součásti UK. Mají podobu čipové karty opatřené osobními údaji, čárovým kódem, fotografií, podpisovým pruhem a jsou podle druhu barevně rozlišeny.Informace o použití studentských průkazů UK v Pražské integrované dopravě (PID) naleznete v sekci Použití průkazů UK v PID.


Veškeré informace o výdeji, používání a uplatňování průkazů UK najdete na těchto stránkách. Pokud budete mít nějaký dotaz týkající se vydávání průkazů UK, zkontrolujte prosím nejprve FAQ - často kladené dotazy. Jestliže odpověď na svůj dotaz na této stránce nenaleznete, použijte prosím poradnu IPSC, kde Váš dotaz bude zodpovězen.


Používání průkazů na UK se řídí Opatřením rektora č. 28/2018.


Pro držitele ISIC průkazu


Využijte svůj průkaz naplno a navštivte stránku www.mujisic.cz. Co tím získáte?


· možnost využít exkluzivní nabídky slev dostupným pouze s průkazem ISIC

· jedinečnou možnost pravidelně soutěžit o hodnotné ceny

· okamžitou informací o časově omezených akcích


Registrací do e-mail klubu MŮJ ISIC získáte každý měsíc ucelený přehled o aktuální nabídce a neuniknou vám už žádné důležité informace o vašem průkazu.


Průkaz pro zaměstnance UK s licencí ALIVE


Od 11. 11. 2013 je vydáván další typ průkazů zaměstnance, a to průkaz zaměstnance UK s licencí ALIVE. Jde o průkaz určený pro všechny zaměstnance a pracovníky pracující na základě dohody o pracovní činnosti, kteří nemohou získat průkaz ITIC.


Více informací o tomto typu průkazu je uvedeno v Opatření rektora č. 28/2018 a na stránce o průkazech zaměstnanců.


Průkaz (karta) ALIVE platí po celé České republice a slevy na ni lze získat na více než 1500 místech; přináší svým držitelům rozsáhlou síť výhod včetně pojištění, sportovního vybavení, restauračních zařízení, kaváren, vstupů na kulturní akce, permanentek v lyžařských areálech a mnoho dalších.


Výhody licence ALIVE


Upozornění pro držitele průkazu studenta s licencí ISIC (průkazu zaměstnance s licencí ITIC nebo ALIVE):

Výdej revalidačních známek pro akademický rok 2018/2019 (s platností do 31. 12. 2019) probíhá ve všech výdejních centrech UK. Bez revalidační známky neopravňuje průkaz držitele k výhodám vázaným na licenci ISIC (ITIC nebo ALIVE). Průkaz bez platné licence ISIC (ITIC nebo ALIVE) je automaticky vyřazen z národní databáze platných průkazů ISIC/ITIC/ALIVE a nebude dále akceptován žádným ze smluvních partnerů karty ISIC/ITIC/ALIVE v ČR ani ve světě.


Fakultní kupóny, které prokazují platnost průkazů studentů UK na půdě univerzity, revalidační známku ISIC nenahrazují.


Pro využívání slev na základě licence ISIC platí pravidla uvedená v plném znění na www.isic.cz.

Další informace naleznete také na dále uvedených odkazech.


Vybrané slevy na ISIC

Často kladené dotazy související s licencí ISIC


Cestovní pojištění UNIQA ISIC platí pouze tehdy, je-li na průkazu vyznačena (tiskem nebo revalidační známkou) aktuálně platná licence ISIC.

Podrobnější informace naleznete na: Vybrané slevy na ISICPoslední změna: 3. duben 2019 09:41 
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám