Aktuality

"Svět potřebuje vědu a věda potřebuje ženy." L'Oréal-UNESCO For Women in Science, Czech Republic – talent program, each year, L'Oréal Czech Republic in accordance with the Czech Academy of Sciences, declare the criteria for the given year and publishes the current application at www.forwomeninscience.com . In 2023 the award will be 600 000 CZK and split among three women scientists. Scientists can use the amount freely for direct or indirect career development. On top of the financial support, the winners have access to media coverage that will help them build their network and inspire young girls to choose a scientific career (deadline 31.12. 2022).


"Join the debate" s postdoktorandem Tomášem Hodíkem v Kampusu Hybernská bude probíhat v anglickém jazyce a uskuteční se v pondělí dne 5. 12. 2022 v prostorách Kampusu Hybernská v budově 2D. Kapacita konané akce je 50 osob a je nutné se registrovat předem zde.


Podnikni to! Na 8 návazných workshopech ti podnikatel z praxe nasadí podnikavé brýle a naučí tě nejen to, jak svou příležitost najít, ale také jak bezpečně a co nejrychleji zjistit, zda tvůj nápad může být úspěšný. Zdarma i pro postdoktorandy. Podnikni to! (začíná už 26. října)


Termín přihlášek se blíží! Se záměrem podpořit postdoktorandy v rozvoji dovedností a zkušeností ohlašujeme: Nabídky rektorátu pro postdoktorandy (uzávěrka 30. listopadu 2022)


Jste post-doc se znalostmi, zkušenostmi a dovednostmi a chcete něco z toho sdílet s doktorandy UK v přátelském post/doktorském prostoru Kampus Hybernská? Máme pro vás nabídku: Zapoj se jako řečník do debaty


MŠMT otevřelo přijímání přihlášek do výzvy MSCA Fellowship CZ (Termín 30. listopadu 2022).


Crowdhelix je platforma typu "Open Innovation", která vytváří spojení mezi mezinárodní sítí vynikajících výzkumníků a inovačních společností, aby mohly plánovat a realizovat průkopnické projekty spolupráce (členství je otevřené zaměstnancům UK).


Grantová agentura ČR připravila novou publikaci pro začínající vědce a vědkyně, která jim pomůže se zorientovat v grantových soutěžích a jejich podmínkách. Zároveň zveřejnila několik příruček, které mohou sloužit jako check-listy při samotném podávání grantových žádostí.


Krátkodobé DAAD výzkumné granty také pro postdoky


Walter Benjamin Programme pro postdoktorandy; průběžný příjem žádostí


Stipendium Humboldtovy nadace pro postdoktorandy a zkušené vědce; rada programu rozhoduje každý rok v březnu, červenci a v listopadu


Open online course The first Excellence-in-ReSTI module - úvod do institucí EU, jejich strategií, cílů a struktur financování


E-learning course: How to publish in Open Access Nyní i v angličtině!

a další kurzy zaměřené na Open Science


Research Management courses and more


Nový web pro postdoky na PedF / New website for postdocs at Faculty of Education


Časopis Nature - článek o problémech postdoktorandů / Journal Nature - How to Deal with Postdoctoral Problems


Poslední změna: 15. listopad 2022 09:22 
Sdílet na:  
Za obsah stránky zodpovídá: Odbor pro vědu a výzkum
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám