Jak se stát členem

1. Zaregistrujte se prostřednictvím formuláře


Prosíme, věnujte dostatečnou pozornost vyplňování registračního formuláře. Vyhnete se tak komplikacím a delšímu čekání na ověření vašich údajů.


Registrace


Členem Klubu Alumni Univerzity Karlovy se stáváte okamžikem ověření vaší registrace. Budeme vás každý měsíc v našem newsletteru informovat o všem důležitém, co se na univerzitě děje a zvát na zajímavé akce. Můžete také využít přístupu do univerzitní knihovny a využívat elektronické databáze (návod viz. níže).


Pokud máte zájem o vydání průkazu absolventa, se kterým můžete čerpat další výhody, prosím, čtěte dál.


2. Vyzvedněte si průkaz absolventa v našich výdejních centrech


Stačí mít s sebou doklad totožnosti a přijít na jedno ze čtyř výdejních míst. Všechny důležité informace, které potřebujete k vyzvednutí, naleznete zde.


Vybrat si můžete průkaz ze dvou variant:


  a. 

Základní průkaz za jednorázový poplatek 200 Kč.


Můžete čerpat benefity uvedené zde.


  b. 

Průkaz s licencí ALIVE za jednorázový poplatek 200 Kč

+ 320 Kč ročně za prodloužení licence.


Můžete čerpat benefity uvedené zde + další benefity licence ALIVE.Platnost obou verzí průkazu je neomezená. U průkazu s licencí ALIVE je nutné prodloužení licence každý rok.


Pokud průkaz ztratíte, není nutné se znovu registrovat, stačí zažádat o jeho duplikát.


Co je CAS?


Centrální autentizační služba slouží k ověření vaší totožnosti a vztahu k Univerzitě Karlově. Některé univerzitní aplikace po Vás mohou vyžadovat přihlášení přes CAS - např. při rezervaci rekreačních středisek Univerzity Karlovy.Přihlašovací údaje do CAS?


Přihlašovací jméno je číslo osoby, které naleznete pod fotografií na svém členském průkazu. Heslo vám bylo vygenerováno při výdeji průkazu a bylo nutné si ho do 5 dnů změnit. Toto heslo je z bezpečnostních důvodů nutné každý rok aktualizovat. Těsně před vypršením platnosti hesla posíláme všem informační e-mail o blížící se expiraci hesla. Věnujte, prosím, této zprávě pozornost a změňte si heslo včas.
Poslední změna: 24. říjen 2023 14:06 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Za obsah stránky zodpovídá: UK POINT
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám