• Kalendář

Kalendář

Vyprávěj svou prezentací


Už se vám někdy stalo, že jste se účastnili programu s fascinujícím tématem, ale přesto jste u něj většinu času prospali? Ačkoli si pro vás řečník bezpochyby připravil balík plný nejhodnotnějších informací, v něčem přeci jen selhal - nepředal informace, které byly hodnotné pro vás.


Přitom publikum je důvod každého vystupování a je to nejdůležitější, na co je třeba myslet při přípravě prezentace. Právě na tento aspekt se zaměříme v našem workshopu. Cílem je, abyste na pódium přicházeli s vědomím, že své posluchače dokážete nadchnout pro svou věc. S využitím užitečných metod si na konkrétních příkladech ukážeme, čím se můžete pro svůj projev inspirovat a čemu naopak předcházet. Zabývat se budeme také strukturou prezentace, způsoby, se kterými budete schopni prolomit ledy u posluchačů a s nimiž budete prezentovat svůj výzkum jako příběh.


Lektor: Mgr. et Mgr. Martin Sedláček z Centra akademického psaní vystudoval předměty Angličtina a linguistika a Anglofonní literatura a kultura. V současné době studuje navíc Japanistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Do oblasti jeho akademického zájmu spadá také kognitivní lingvistika a konstrukce gramatiky.


Jazyk: Angličtina


Čas a místo: Pátek 9. 12. 2022, Zelená posluchárna (místnost č. 141) v Celetné 20.


Účastníci: doktorandi


Registrace: Vzdělávací portál


Začátek akce 9. prosince 2022
Konec akce 9. prosince 2022
Organizátor UK Point
Email na organizátora petra.konupkova@ruk.cuni.cz
Webové stránky https://ukpoint.cuni.cz/IPSC-1.html
Program https://ukpoint.cuni.cz/IPSC-506.html
Místo konání akce Zelená posluchárna
Cílová skupina Akademická obec
Rezervace Vzdělávací portál
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám