15. března 2019

Kariérní den na UK proběhne v Karolinu ve středu 17. dubna v Karolinu, v čase od 10 do 16 hodin. Jeho cílem je zprostředkovat studentům praktické dovednosti, které jim usnadní nástup do pracovního procesu a pomohou jim kariérně růst.

Kariérní den je určen všem studentům UK bez rozdílu fakulty či studijního programu; chce být především praktický a interaktivní. Doplňuje profesní veletrhy pořádané jednotlivými fakultami.

Na programu akce budou praktické workshopy a pohovory s personalisty. Můžete si vyzkoušet testy na volbu profese či změřit svou úroveň anglického jazyka. Chybět nebudou tematické přednášky, možnost profesionálně se nechat vyfotit pro účely životopisu, zajímavou zkušenost nabídne sebeprezentace na kameru a další.

Další podrobnosti ke Kariérnímu dnu na UK