Sportovní stipendia pro rok 2024

UK spolu s vysokoškolským sportovním centrem Victoria MŠMT vyhlašují nové kolo stipendijního sportovního programu

Univerzita Karlova vyhlásila ve spolupráci s vysokoškolským sportovním centrem MŠMT Victoria nové kolo stipendijního programu. Zájemci z řad studentů UK – sportovců mají příležitost být zařazeni do programu UNIS a získat stipendijní podporu pro rok 2024. Díky UK a programu UNIS mohou studenti s mimořádnou sportovní výkonností získat takové podmínky, které jim pomohou vhodně skloubit studijní požadavky se sportovní přípravou a účasti na soutěžích.


➤ Termín pro podání elektronických přihlášek je 26. 11. 2023K nejvyšší dosažené sportovní výkonnosti bude nezbytné následně doložit potvrzení o účasti na dané zaškrtnuté akci (OH, MS, ME, MČR apod.) v podobě startovní listiny, soupisky sportovců, výsledkové listiny apod.


➤ Stipendijní program na rok 2024 a formulář Žádost o stipendium naleznete na webu MŠMT zde.


➤ Kritéria pro zařazování na rok 2024, které vycházejí ze Stipendijního programu a přílohy Výzvy UNIS 2024 („podmínky pro zařazení do projektu“) včetně praktických příkladů naleznete na webu VICTORIA VSC zde.


➤ Na webu https://www.vsc.cz/projekt-unis naleznete rovněž aktualizované sporty a disciplíny zařazené na nejbližší olympijské a světové univerzitní hry.


➤ Stránky Victoria UNIS


Poslední změna: 13. listopad 2023 13:57 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Za obsah stránky zodpovídá: Odbor vnějších vztahů
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám