Taiwan

Studijní pobyty na Taiwanu

Výběr univerzity


Pokud máte zájem o studijní pobyt na Taiwanu, ověřte si prosím nejprve v seznamu partnerských univerzit níže, na jakých smlouvách vaše fakulta participuje – z těch můžete poté vybírat univerzitu pro svůj pobyt.

Je třeba vždy pečlivě nastudovat webové stránky vybraného zahraničního partnera a seznámit se s podmínkami výjezdu.


Výběrové řízení


Výběrové řízení probíhá podle stanovených kritérií, které jsou také základním vodítkem pro uchazeče a najdete zde informace o tom, na co je u přihlášek kladen důraz a jaké dokumnety je třeba předložit. Je proto důležité si tato kritéria důkladně nastudovat.

Přihlášku je nutné podat prostřednictvím online aplikace – informace o tom, jak celý proces přihlašování probíhá naleznete ZDE.


V současné krizi spojené s pandemií COVID-19 bohužel může dojít k tomu, že zahraniční univerzita zruší pro daný semestr svůj výměnný program. Prosíme tedy všechny uchazeče, aby s touto možností počítali.

Partnerské univerzity na Taiwanu1. National Taiwan University, Taipei


Participující fakulty: FF, FSV

WEB:https://oia.ntu.edu.tw/en/apply-at-ntu/incoming-exchange-student/2021_2022_Admission/Overview

Kvóta: Dostupné jsou pouze roční pobyty s přihláškou v ZS, jedná se pouze o jedno místo pro všechny patricipujícíc fakuty.


V rámci dohody student neplatí školné. Veškeré náklady (cestovné, ubytování, pojistění, strava, učebnice a další) si student hradí z vlastních zdrojů.2. Tamkang University


Participující fakulty: FF, FSV

WEB:http://english.tku.edu.tw/InternationalAffairs.asp

Kvóta:K dispozici jsou 2 místa na každý semestr nebo 2 místa na celý akademický rok pro všechny participující fakulty dohromady.


V rámci dohody student neplatí školné. Veškeré náklady (cestovné, ubytování, pojistění, strava, učebnice a další) si student hradí z vlastních zdrojů.3. National Tsing Hua University


Participující fakulty: FF, FSV, PEDF, 2.LF

WEB:https://nthu-en.site.nthu.edu.tw/p/406-1003-77925,r4800.php

Kvóta:K dispozici jsou 2 místa na každý semestr nebo 2 místa na celý akademický rok pro všechny participující fakulty dohromady.


V rámci dohody student neplatí školné. Veškeré náklady (cestovné, ubytování, pojistění, strava, učebnice a další) si student hradí z vlastních zdrojů.


Koordinátor pro toto teritorium


Bc. Anna Hroudová

Odbor pro zahraniční vztahy rektorátu UK

E:mail: anna.hroudova@ruk.cuni.cz

Telefon: +420 224 491 279

Poslední změna: 6. říjen 2021 15:26 
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


Jak k nám