• Kalendář

Kalendář

‹  Listopad 2023  ›

StČtSoNe
12345
PoÚtStČtSoNe
6789101112
PoÚtStČtSoNe
13141516171819
PoÚtStČtSoNe
20212223242526
PoÚtStČt
27282930

21. listopadu 2023

Lean Canvas: Jak vytvořit podnikatelský plán na jedné A4?

Naučte se pracovat s nástrojem Lean Canvas. Díky němu získáte jistotu, že na nic důležitého nezapomenete. Lean Canvas vám poskytne ucelený pohled na váš nápad, ale zároveň vás nenechá se rozepisovat. Více informací zde.

21. listopadu od 9.00 do 12.00

Kampus Hybernská, Hybernská 4, Praha 1, D.2 Sál


21. listopadu 2023

Praktická první pomoc

STUDENTI

V rámci cyklu Fit & Smart Student akce určena studentům bakalářského a magisterského studia UK.

Během školení první pomoci se nesoustředíme jen na teoretický výklad, přijďte si prakticky nacvičit masáž srdce dospělého i dítěte. Budete si moci vyzkoušet záchranu dalších život ohrožujících stavů (dušení, šok, srdeční infarkt nebo mozková mrtvice) a třeba i zbořit mýty, které mezi lidmi často kolují.


21. listopadu 2023

Božská digitalizace?

Akce nastolí provokativní otázky ohledně vztahu mezi umělou inteligencí, kreativitou, digitalizací a náboženstvím. Přijďte se nechat inspirovat a diskutovat o tématu, které formuje budoucnost naší společnosti. Více informací zde.

21. listopadu od 17.00 do 20.00

Kampus Hybernská, Hybernská 4, Praha 1, A.3 Sál


22. listopadu 2023

Seminář doktorandek a doktorandů didaktických oborů na Univerzitě Karlově

Zveme vás na již čtvrtý Seminář doktorandek a doktorandů didaktických oborů na Univerzitě Karlově,pořádaný v rámci projektu Cooperatio vědní oblasti „Oborové didaktiky“. Seminář je určen pro studující doktorského studia. Cílem je podnítit diskusi o metodologii didaktických výzkumů. Registrace zde.

22. listopadu od 14.00 do 18.30

Pedagogická fakulta UK, Magdalény Rettigové 4, Praha 1, místnost R208


24. listopadu 2023

Zahájení kampaně OSN "Orange the World"

Zveme vás na panelovou diskusi na téma Role univerzit v prevenci genderově podmíněného násilí. Úvodní slovo přednesou rektorka UK prof. MUDR. Milena Králíčková, Ph.D. a zmocněnkyně vlády pro lidská práva Mgr. Klára Šimáčková Laurenčíková.


25. listopadu 2023

7. Setkání s Hejného metodou

Pedagogická fakulta vás srdečně zve na celostátní konferenci pro učitele 1. stupně ZŠ a MŠ a učitele matematiky 2. stupně, kteří chtějí sdílet své zkušenosti s vyučováním matematiky v duchu Hejného metod. Více informací zde.

25. listopadu od 9.00 do 18.00

PedF UK, Magdalény Rettigové 4, Praha 1


25. listopadu 2023

Na Karlovku

Budova Právnické fakulty ožije celou Karlovkou, sejdou se zde studentští zástupci ze všech fakult. Přijedou i kolegové z Hradce Králové a z Plzně. Nevěděli jste, že Karlovka má fakulty i v Hradci Králové a v Plzni? Tak už to víte a tady se s nimi můžete seznámit.


28. listopadu 2023

Inovační workshop: Sociální podnikání: Co to je a jak začít?

Chcete se dozvědět, co všechno může být “sociální podnikání”? Zajímá Vás, jak je možné ho nastartovat a financovat? Chtěli byste poznat někoho, kdo už své sociální podnikání rozjel? Přijďte se dozvědět víc a diskutovat s experty z MPSV ČR i zakladateli sociálních podniků Kokoza, o. p. s. a Květná Zahrada, z.ú. Více informací zde. Registrace zde.

28. listopadu od 9.00 do 12.00

Kampus Hybernská, Hybernská 4, Budova D., 2. patro


28. listopadu 2023

Věda v ženském rodu

Centrum péče o duši Univerzity Karlovy vás srdečně zve na diskuzi s vědkyněmi různých oborů o životě nejen s vědou. Debatovat budou teoložka Ivana Noble, biochemička Vladimíra Petráková, filozofka a architektka Marie Pěťová a malířka Renáta Fučíková o tom, jestli existuje něco specifického na práci žen ve vědě. Z čeho lze čerpat inspiraci. Jak se daří skloubit osobní a profesní život. Více informací zde.

28. listopadu od 18.00 do 20.30

Kampus Hybernská, Hybernská 4, Praha 1, A.3 Sál


29. listopadu 2023 – 1. prosince 2023

20. International Medical Conference

Přihlaste se na 20. ročník International Medical Conference.

Srdečně Vás zveme na jublijení 20. ročník International Medical Conference, který se bude konat od 29. 11. – 1. 12. 2023 ve Výukovém centru Lékařské fakulty v Hradci Králové v areálu Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Na programu bude prezentace klinických i experimentálních výzkumů a také doprovodný program.

Chcete se stát aktivním účastníkem konference? Přihlaste se už teď na adrese conference@lfhk.cuni.cz.

Deadline: 30. 8. 2023


29. listopadu 2023

Spánková hygiena

STUDENTI

V rámci cyklu Fit & Smart Student akce určena studentům bakalářského a magisterského studia UK.

Pravidla spánkové hygieny jsou obecně známá, nicméně málokdo je dodržuje. Spánkovou hygienu budeme rozebírat z hlediska neuropsychologie spánku, jejíž základy ozřejmí, jak spánek funguje a co a proč spánku prospívá a škodí. Shrneme pravidla spánkové hygieny, povíme si o mozku jako manažeru spánku, v čem hygiena pomáhá spánek řídit líp.


30. listopadu 2023

Dobrovolnictví jako součást studia na VŠ

Srdečně vás zveme na konferenci Dobrovolnictví jako součást studia na VŠ, která je výstupem centralizovaného rozvojového projektu pro rok 2023 s názvem: Rozvoj systému uznávání neformálního vzdělávání na vysokých školách ve spojení s realizací dobrovolnických aktivit. Na konferenci představíme metodickou příručku, proběhne panelová diskuze a workshopy. Podrobný program a registrace na webu Dobrovolnického centra.


2. prosince 2023

Videochaty se studenty / Video Chats With Students

Chcete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá v souvislosti s přijímačkami a studiem na 2. lékařské? Ujistit se, jestli jste si správně vybrali obor, a zjistit víc o tom, co vás čeká? I letos vám nabízíme možnost popovídat si s našimi studenty z různých ročníků. Budete moct navštívit čtyři chatovací místnosti v aplikaci Zoom: jednu věnovanou studijnímu programu Všeobecné lékařství, jednu Fyzioterapii, jednu ošetřovatelství a jednu Radiologické asistenci.


4. prosince 2023

Jak na vědecký článek: Závěrečná část a kritika literatury

Ph.D. STUDUJÍCÍ

Věděli jste, že závěr vědecké práce se dělí na podčásti? Na semináři s Eleanor Lurring se zaměříme na jednu z těch nejzajímavějších: diskusní sekce. Dozvíte se, co do ní patří, jak ji napsat a jak ji vhodně propojit s úvodní kritikou literatury.


5. prosince 2023

Pioneering the Future: Journey Through Medical Innovations

Zveme vás na seminář o tom, jak propojit AI a péči o pacienty. Workshop povede doktorka Ivana Schnur, jež se věnuje problematice digitálního zdraví. Součástí programu bude například debata o využití virtuálních lékařských asistentů. Registrace zde.

5. prosince od 9.00 do 16.00

Malá aula, Karolinum, UK, Ovocný trh 5, Praha 1


5. prosince 2023

Jak si usnadnit studium díky chytrým aplikacím

STUDENTI

V rámci cyklu Fit & Smart Student akce určena studentům bakalářského a magisterského studia UK.

Obrazovky mobilů a počítačů nemusí být zdaleka jen pouhým vyrušením a rozptýlením. V současnosti existuje celá řada užitečných aplikací a nástrojů, které mohou studentům značně usnadnit život a ušetřit čas. Na workshopu si ukážeme aplikaci Notion, která se zvláště v zahraničí těší ohromné popularitě. Zjistíte, jak si díky ni plánovat a organizovat studium anebo jak si psát poznámky. Dále se naučíte pracovat s proslulou aplikací Anki, která slouží k tvorbě a učení se s kartičkami, které si díky speciálnímu algoritmu uložíte do paměti za minimum času. Na konci workshopu si ještě v rychlém tempu představíme dalších několik velmi užitečných aplikací (poznámky, hudba, produktivita, soustředění, automatizace atd...). Na workshop si přineste notebook.


5. prosince 2023

Dobročinná akce

Na Mezinárodní den dobrovolníků pořádáme dobročinnou komunitní akci, v rámci níž napíšeme pohlednice osamělým seniorům a seniorkám. Přijďte si užít předvánoční atmosféru a podpořit dobrou věc.


6. prosince 2023 – 7. prosince 2023

Ideathon: Časované bomby naší společnosti

Pálí vás třaskavé společenské výzvy, které s každým dnem nabývají na důležitosti? Rádi byste se zapojili do jejich řešení? Přijďte, využijte v praxi své znalosti a kreativitu a pomozte nastartovat společenskou transformaci pro sebe i další generace! Zažijete dvoudenní tvůrčí maraton, budete spolupracovat s mladými lidmi napříč obory. Více informací zde. Registrace do 29. 11. zde.

od 6. do 7. prosince, od 8.00 do 15.15

Kampus Hybernská, Hybernská 4, Praha 1


6. prosince 2023

Konference: Mikrocertifikáty v českém vysokoškolském prostředí

Univerzita Karlova vás srdečně zve ka konferenci zaměřené na mikrocertifikáty v českém vysokoškolském prostředí. Jedná se o nový, flexibilní způsob vzdělávání, který přispěje k efektivnímu a udržitelnému nastavení up-skillingu a k rozvoji znalostní ekonomiky ČR. S daným konceptem je spojena řada otázek, na které bude hledat konference odpovědi. Více informací zde. Registrace zde.

6. prosince od 9.00 do 17.15

Modrá posluchárna, Konferenční centrum UK, Ovocný trh 5, Praha 1


6. prosince 2023

Prevence syndromu vyhoření

STUDENTI

V rámci cyklu Fit & Smart Student akce určena studentům bakalářského a magisterského studia UK.

Trápí vás dlouhodobé vyčerpání? Pociťujete chaos v životě? Webinář „Prevence syndromu vyhoření“ vás seznámí s termíny stres, syndrom vyhoření, stres a jeho obraz v nejnovějších výzkumech, copingové strategie a jejich funkčnost v prevenci syndromu vyhoření.

Více zjistíte ve středu 6. prosince 2023, 14-17 hodin, online


6. prosince 2023

Univerzita - místo pro aktivismus?

Pokračování kampaně "Orange the World" aneb "16 dní aktivismu proti násilí na ženách" má podobu panelové diskuse o aktivismu jako takovém. Kde jsou jeho hranice a místo v akademickém prostředí? Debatovat budou Michael Hauser, Petr Pavlík a Tatiana Chavalková Badurová ve Studijním klubu Celetná. Moderuje Irena Smetáčková.


6. prosince 2023

Věda na Hradě: Evoluce a kultura – problematika náboženského celibátu

Srdečně vás zveme na druhou ze série přednášek Věda na Hradě, na níž promluví Ruth Mace, britská profesorka evoluční antropologie působící na University College London, na téma Evoluce a kultura: případ náboženského celibátu. Přednáška proběhne v anglickém jazyce. Více informací zde. Registrace zde.

6. prosince od 18.00

Nejvyššího purkrabství (vstup ze Zlaté uličky), Zlatá ulička u Daliborky 19/14, Praha 1


7. prosince 2023

Pioneering the Future: Journey Through Medical Innovations

Zveme vás na seminář o tom, jak propojit AI a péči o pacienty. Workshop povede doktorka Ivana Schnur, jež se věnuje problematice digitálního zdraví. Součástí programu bude například debata o využití virtuálních lékařských asistentů. Registrace zde.

7. prosince od 9.00 do 16.00

Malá aula, Karolinum, UK, Ovocný trh 5, Praha 1


8. prosince 2023

Setkání s reprezentací fakult: Rozvoj cotutelle na UK

Univerzita Karlova vás srdečně zve na setkání s reprezenatcí fakult na téma rozvoj cotutelle na UK. Akce proběhne pod záštitou rektorky Mileny Králíčkové a zúčastní se jí mimo jiné zahraniční hosté z Technické univerzity v Drážďanech a dále hosté z Akademie věd ČR či DAAD- Information Point Praha. Registrace zde.

8. prosince od 13.00 do 17.00

Vlastenecký sál, Karolinum, Ovocný trh 5, Praha 1


8. prosince 2023

Women Scholars Here and There; Then and Now

Explore the experiences of women scholars at Charles University through historical and intersectional perspectives! Engage in a debate with international women scholars at Charles University on the occasion of Human Rights Day 2023. This event serves as the culmination of Charles University's participation in the UN campaign 'Orange the World'—the '16 Days of Activism against Gender-Based Violence.' The entire evening will be conducted in English and moderated by doc. Věra Sokolová, M.A., Ph.D., Dean of the Faculty of Humanities at Charles University.


11. prosince 2023

Jak na vědecký článek: Žádost o grant

Ph.D. STUDUJÍCÍ

Tajemství úspěšně podaných grantů tkví především ve způsobu, jakým je napsaná žádost. Poradíme vám, jak zdůraznit jedinečnost vašeho projektu a jak přesvědčit hodnotící komisi, aby mu dala zelenou.


12. prosince 2023

Efektivní komunikace (nejen) v týmu

STUDUJÍCÍ

V rámci cyklu Fit & Smart Student akce určena studentům bakalářského a magisterského studia UK.

Na workshopu efektivní komunikace se dozvíte, jak funguje mezilidská komunikace, jak předcházet nedorozuměním a konfliktům a jak srozumitelně komunikovat své potřeby. Odnesete si tipy jak na zpětnou vazbu nejen při práci v týmu. Workshop bude zaměřený prakticky, většinu věcí si společně vyzkoušíme.


13. prosince 2023

Vedení není management: Leadership pro vaše projekty

STUDUJÍCÍ

V rámci cyklu Fit & Smart Student akce určena studentům bakalářského a magisterského studia UK.

Workshop, kde na základě vlastních zážitků z minulosti rozebereme základní pilíře dobrého lídra. Z těch se budete moct poučit tak, aby vzájemné interakce vás a vašeho týmu byly příjemné a naplňující chvíle pro obě strany. Je jedno jestli jde o tým školního projektu, neziskovky, v práci, či třeba jinde. Workshop je přímo určený lidem v pozici vedení, ale i lidem, které taková pozice do budoucna zajímá. Je možné se zúčastnit i bez dosavadní přímé zkušenosti.


14. prosince 2023

Jak na vědecký článek: Abstrakt

Ph.D. STUDUJÍCÍ

Každá vědecká práce potřebuje abstrakt. Víte, co všechno do něj patří a jak ho správně sepsat v angličtině? Zúčastněte se našeho semináře a zeptejte se rodilé mluvčí z Británie!


17. prosince 2023

Vánoční koncert Vysokoškolského uměleckého souboru UK

Vysokoškolský umělecký soubor Univerzity Karlovy vás srdečně zve na svůj vánoční koncert s námětem „Alleluia, Panna Syna porodila“. Pod taktovkou Jakuba Zichy zazní české koledy z období gotiky, renesance, baroka, Michnovy vánoční písně. Spoluúčinkují sólisté a orchestr Camerata Carolina.

17. prosince od 19.30

kostel sv. Šimona a Judy, Dušní 928/1, Praha 1


19. prosince 2023

Vánoční koncert Univerzity Karlovy 2023

Univerzita Karlova si Vás dovoluje srdečně pozvat na tradiční Vánoční koncert Univerzity Karlovy ve Velké aule Karolina. Svou účast prosím potvrďte prostřednictvím tohoto odkazu.

19. prosince od 19.00

Velká aula Karolina, Ovocný trh 3, Praha 1


4. ledna 2024

Sociální povaha kognitivních procesů

Pedagogická fakulta vás zve na přednášku Radima Šípa, která se bude týkat matematiky a jejího širšího pojetí. Přednáška doloží, že výsledky testů TIMSS a z nich vycházejících výzkumů nemohou detekovat skutečný přínos H-metody. Přijďte zjistit proč tomu tak je. Více informací zde.

4. ledna 2024 od 16.00 do 17.15

PedF UK, Magdaleny Rettigové 4, Praha 1, učebna R318


6. ledna 2024

Den otevřených dveří na Farmaceutické fakultě UK

Farmaceutická fakulta v Hradci Králové Univerzity Karlovy srdečně zve, zejména středoškoláky, na svůj den otevřených dveří, v prezenční formě. Přijďte se osobně podívat na fakultu, kterou si projdete s průvodcem, poslechnout si přednášku o výuce a možnostech studia. Více informací včetně registrace zde.

6. ledna 2024 od 9.00 do cca 15.00

nová budova Kampusu UK u FN Hradec Králové, Zborovská 2089, Hradec Králové


6. ledna 2024

Den otevřených dveří 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy

Vydejte se po stopách k vysněnému cíli! Máte jedinečnou příležitost se k nám podívat, ledacos si vyzkoušet, a hlavně se zeptat našich studentů, jak se u nás studuje. Více informací zde.

U Nemocnice 3, Kateřinská 32, Albertov 7, U Nemocnice 5

6. ledna od 9.30 do 14.00


6. ledna 2024

Jednodenní juniorská Univerzita Karlova na Farmaceutické fakultě

Staň se na jeden den studentem VŠ, získej body k přijímačkám! Chcete si rozšířit svoje znalosti z oblastí chemie a biologie a vylepšit přípravu k maturitě?Farmaceutická fakulta vás zve na jednodenní juniorskou Univerzitu Karlova, v prezenční formě, která je určena pro středoškolské studenty (zejména vyšších ročníků) z ČR i SR. Zúčastnit se mohou i studenti VŠ, které zajímá studium na Farmaceutické fakultě UK. Více informací včetně registrace zde.

6. ledna 2024 od 14.30 do 19.00

nová budova Kampusu UK u FN Hradec Králové, Zborovská 2089, Hradec Králové


8. ledna 2024 – 26. ledna 2024

Kurz Laboratorní metody v asistované reprodukci

Přírodovědecká fakulta UK vás zve na akreditovaný kvalifikační kurz Laboratorní metody v asistované reprodukci, který je určen pro absolventy všech magisterských studijních oborů přírodovědného zaměření, kteří chtějí získat způsobilost k výkonu povolání odborného pracovníka v laboratorních metodách a v přípravě léčivých přípravků. Registrace na kurz již otevřena. Více informací zde.

od 8. do 26. ledna 2024

Viničná 7, Praha 2


12. ledna 2024

Bohoslužba v arkýři Velké auly Karolina

Zveme vás na bohoslužbu, během níž si každoročně připomínáme výročí vydání buly papeže Klementa VI., díky které získal Karel IV. souhlas se založením naší univerzity. Mši svatou v historickém arkýři Velké auly Karolina, která bude letos obětována za všechny, kterých se dotkly tragické události na Filozofické fakultě, bude celebrovat J. Ex. Tomáš Holub, biskup plzeňský. Všichni jsou srdečně zváni.

12. ledna 2024 od 12.00 do 13.00

Velká aula Karolina, Ovocný trh 5, Praha 1


13. ledna 2024

Den otevřených dveří na 2. lékařské fakultě

Den otevřených dveří na 2. lékařské fakultě se uskuteční v sobotu 13. ledna 2024 v posluchárnách 2. LF UK a FN Motol. Na bohatý program se mohou těšit i anglofonní uchazeči.


18. ledna 2024

Inspiration Café

Zúčastněte se neformálního setkání vysokoškolských vyučujících. Tématem prvního setkání jsou principy kooperativního učení s důrazem na jejich aplikaci na vysokých školách.

 

18. ledna 2024, 15:00-17:30

Divadelní klub Kampusu Hybernská (Hybernská 4, Praha 1, budova A, třetí patro).


23. ledna 2024 – 25. ledna 2024

Gaudeamus Praha

Všech sedmnáct fakult Karlovky se opět představí na veletrhu vzdělávání Gaudeamus Praha, který se uskuteční od 23. do 25. ledna 2024. Na Výstaviště Letňany přijedou i kolegové z Hradce Králové a z Plzně. Nevěděli jste, že Karlovka má fakulty i v Hradci Králové a v Plzni? Tak už to víte a tady se s nimi můžete seznámit.


25. ledna 2024

Křeslo pro Fausta s doc. Jaromírem Matějkem

1. lékařská fakulta UK vás zve na další díl diskusního pořadu Křeslo pro Fausta. Hostem tentokrát bude přednosta Ústavu humanitních studií v lékařství 1. LF UK doc. Jaromír Matějek, jenž je zakladatelem a tvůrcem systému etického poradenství v České republice a jako první u nás zavedl tuto službu ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady.

Hovořit s ním bude Marie Retková. Více informací zde.

25. ledna od 17.00 do 18:00

Faustův dům, Karlovo nám. 40, Praha 2


26. ledna 2024

Setkání s osobností - prof. Radek Ptáček

Přijďte zjistit, co víme o výchově ve 21. století.

Pedagogická fakulta UK vás srdečně zve na přednášku, jež shrnuje nejdůležitější poznatky o výchově, které přineslo 20. století a prakticky propojuje moderní poznatky o mozku s tím, jak rozumět dětem a výchově. Více informací zde. Registrace zde.

26. ledna od 15.00 do 17.00

PedF UK, Magdalény Rettigové 4, Praha 1, místnost R112


26. ledna 2024

134. PLES MEDIKŮ

Srdečně zveme všechny studenty, zaměstnance a přátele 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy na ples! Vstupenky budou v prodeji na pokladně děkanátu 1. LF UK od 4. 12. 2023. Více informací zde.

26. ledna 2024 od 20.00 do 23.15

Palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1


30. ledna 2024

Jeden stream s informatikou a matematikou

Místo tradičního Jednoho dne s informatikou a matematikou pořádá Matfyz setkání formou online přenosu s možností klást dotazy k prezentovaným tématům i studiu. Stream bude k dispozici na YouTube a na této stránce. Více informací zde.

30. ledna od 15.00


7. února 2024

Den otevřených dveří na Farmaceutické fakultě UK online

Sledujte Den otevřených dveří z pohodlí svého domova online. Získáte informace o studijních programech Farmacie a Laboratorní diagnostika ve zdravotnictví. Poslechněte si zkušenosti studentů a získejte odpovědi na své dotazy. Více informací zde.

7. února 2024 od 14.00 do 15.00 živě na FB Farmaceutické fakulty


7. února 2024

Jednodenní juniorská Univerzita Karlova Farmaceutické fakulty online

Zúčastněte se Juniorské Univerzity Karlovy na Farmaceutické fakultě z pohodlí domova! Program je určen pro středoškolské studenty (zejména vyšších ročníků) z ČR i SR. Zúčastnit se mohou i studenti VŠ, které zajímá studium na Farmaceutické fakultě UK. Více informací zde.

7. února 2024 od 15.30 do 19:00 na platformě Microsoft Teams


8. února 2024 – 9. února 2024

Dva dny s didaktikou biologie 2024

Zveme všechny učitele přírodopisu a biologie na konferenci pořádanou katedrou biologie a environmentálních studií. Společně se zaměříme na vybrané problémy biologického vzdělávání a na praktické náměty pro výuku přírodopisu a biologie. Budete mít možnost sdílet svoje zkušenosti s kolegy, vyslechnout přednášky odborníků, účastnit se diskusí a prakticky si vyzkoušet výukové aktivity. Více informací zde.

8. a 9. února 2024 od 13.00 do 15.00

Pedagogická fakulta UK, Magdalény Rettigové 4, Praha 1


8. února 2024

Jak (je) na LF HK

Připojte se na den otevřených dveří online Lékařské fakulty v Hradci Králové, živě vysílaný na YouTube profilu fakulty. Během vysílání se dozvíte vše podstatné o fakultě, získáte přehled o studijních programech a také důležité informace k přijímačkám.


10. února 2024

Videochaty se studenty / Video Chats With Students

Chcete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá v souvislosti s přijímačkami a studiem na 2. lékařské? Ujistit se, jestli jste si správně vybrali obor, a zjistit víc o tom, co vás čeká? I letos vám nabízíme možnost popovídat si s našimi studenty z různých ročníků. Budete moct navštívit čtyři chatovací místnosti v aplikaci Zoom: jednu věnovanou studijnímu programu Všeobecné lékařství, jednu Fyzioterapii, jednu ošetřovatelství a jednu Radiologické asistenci.


15. února 2024 – 16. února 2024

Dva dny s didaktikou matematiky

Již po dvacáté osmé se sejdou učitelé matematiky různých stupňů škol, učitelé 1. stupně a vzdělavatelé učitelů na konferenci Dva dny s didaktikou matematiky, kterou pořádá katedra matematiky a didaktiky matematiky PedF UK spolu se Společností učitelů matematiky JČMF. Program se zaměří na prezentaci osobních zkušeností učitelů s vyučováním a výsledků práce z různých oblastí didaktiky matematiky - formou přednášek, vystoupení v sekcích, pracovních dílen a otevřených hodin přímo na školách.

registrace zde.

15. – 16. února 2024, od 8.30 do 17.00

Pedagogická fakulta UK, Magdalény Rettigové 4, Praha 1


Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám