Návod k založení a aktivaci účtuJako senátoři AS UK máte možnost využívat senátní google účet ve formě VaseOsobniCislo@senat.cuni.cz, který má k dispozici každý člen AS UK.


Prostřednictvím tohoto emailu mají jeho uživatelé přístup k materiálům projednávaným jednotlivými komisemi ve zvláštních složkách uložených na google disku (za předpokladu, že předsedové komisí tohoto nástroje aktivně využívají). Rozhodnete-li se svůj nový email aktivně využívat, stačí, abyste o tom podali zprávu tajemnici Legislativní komise, která změní alias tohoto mailu. To znamená, že kdokoliv Vám bude na tento email psát, bude moci místo formy s osobním číslem použít adresu jmeno.prijmeni@senat.cuni.cz.


Pro přístup do složek je nutné, abyste se přihlásili do svého google účtu. Pokud jste si ho dosud neaktivovali, postupujte prosím podle těchto jednoduchých instrukcí pro první přihlášení. Naleznete tam i návod, jak zobrazit jednotlivé složky. Narazíte-li na jakoukoliv potíž s přihlášením či používáním google disku, obraťte se prosím na tajemnici Legislativní komise AS UK.


Dále si Vás dovolujeme upozornit, že na uzavřených stránkách AS UK jsou též vystavovány věškeré pracovní materiály k projednání na nadcházejícím zasedání pléna AS UK. Pro přihlášení je třeba hesla CAS a login je Vaše osobní číslo (UKČO).


Pokud byste si přáli dostávat veškeré pozvánky a materiály z Předsednictva AS UK, případně z Vašich pracovních komisí pouze na senátní google účet/email a nikoliv na Vaši soukromou adresu, obraťte se prosím na tajemnici Legislativní komise (eliska.kadlecova@senat.cuni.cz), Váš email z emailových konferencí bude odebrán. V opačném případě Vám všechny materiály budou chodit jak na senátní email, tak i na Váš soukromý email.


V případě obecných dotazů, požadavků a podnětů, jakož i pro omluvy ze zasedání pléna AS UK, posílejte, prosím, vše na email senat@cuni.cz

Poslední změna: 2. leden 2019 12:09 
Sdílet na:  
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208


ALIANCE UK


Jak k nám