Divadlo Drak

Sleva ve výši 10 % ze vstupného na divadelní představení Divadla Drak a vstupné do Labyrintu Divadla Drak pro členy Klubu Alumni.

Každý měsíc speciální nabídka - last minute vstupenky s vyšší, vždy konkrétně specifikovanou výhodou, sezónní nabídka zvýhodněných cen rodinných programů, dárkových vstupenek, zboží e-shopu apod.

Bližší informace o programu na www.draktheatre.cz.


  • Slevu je možné uplatnit při zakoupení či vyzvednutí vstupenek v pokladně divadla po předložení příslušného univerzitního průkazu. Vstupenky lze rezervovat mailem na rezervace@draktheatre.cz či telefonicky na +420 601 154 379.

  • Po potvrzení rezervace budou vstupenky připraveny k vyzvednutí na pokladně divadla nebo v královéhradeckých infocentrech (pro uplatnění slevy je třeba prokázat se platným průkazem člena Klubu Alumni).

  • Počet zvýhodněných vstupenek na osobu v případě představení z repertoáru Divadla Drak není omezen. U hostujících představení a koncertů lze slevu uplatnit pro držitele průkazu a doprovod.

  • Informace o speciální měsíční nabídce a přednostním předprodeji na další měsíc jsou zájemcům rozesílány prostřednictvím mailu. V případě zájmu o jejich odběr prosím pošlete žádost na ..Poslední změna: 24. květen 2023 10:54 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Za obsah stránky zodpovídá: UK POINT
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám