Studio DVA divadloDivadlo v roce 2000 založil producent Michal Hrubý nezávislou divadelní a uměleckou společnost, jejíž hlavní náplní je produkce vlastních divadelních projektů Od roku 2004 je organizátorem populární divadelní přehlídky Metropolitní léto hereckých osobností. K domovské scéně v Paláci Fénix na Václavském náměstí přibyla v roce 2018 také Malá scéna v ulici Na Perštýně 6, Praha 1.


Ač se nejedná o divadlo se stálým souborem, vytvořil se časem přirozeně tým spolupracovníků. Neodmyslitelně mezi jeho tváře patří např. M. Absolonová, Z. Adamovská, P. Hartl, K. Hádek, E. Holubová, I. Chýlková, B. Klepl, E. Balzerová, J. Cina, J. Krausová nebo K. Roden. Za více než 20 let své existence představilo Studio DVA přes šedesát vlastních inscenací.


MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA - SLEVA 50 % na představení BILETAŘKA

Během celého března můžete pořizovat na slavnou one women show Arnošta Goldflama BILETÁŘKA vstupenky za polovic na představení konaná v dubnu, květnu a červnu.

Zvýhodněné vstupné vám poskytneme ve všech cenových kategoriích s výjimkou VIP. Při nákupu online si vyberte termín představení Biletářka (od 1.4. do 30.6.2023). Pod symbolem nákupního košíku označte požadovaný počet míst a klikněte na ODESLAT. Poté se vám zobrazí ještě původní cena, hned v dalším kroku však speciální cenu získáte, pokud uvedete slevový kód a potvrdíte nákup. Pak už stačí jen vstupenky zakoupit, jak vás navede prodejní systém. **Slevu lze uplatnit pouze on-line, nikoli na pokladně divadla.**

www.studiodva.cz


Pokud máte zájem o mimořádné nabídky tohoto divadla s představeními za výjimečné ceny, které nám jsou zasílány pravidelně 1x měsíčně a pokud již nejste odběratelem Kulturní nabídky, která je zasílána divadelním nadšencům na mail, kde mimořádné nabídky tohoto i dalších divadel najdete, napište si o zasílání na adresu Jana.sikorova@ruk.cuni.cz.


Poslední změna: 24. květen 2023 10:54 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Za obsah stránky zodpovídá: UK POINT
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám