Datart

Nakupujte elektro za VIP ceny


• Pro využití VIP programu je nutná registrace na webu www.datart.cz/vip. Ve spodní části uvítací stránky označíte jednu ze dvou možností – zda máte v Datartu běžnou registraci na webu nebo ne. Poté vyplníte uvedená políčka a vložíte univerzitní VIP kód, který naleznete v přehledu slevových kódů.


• Po úspěšné registraci se stačí standardně přihlásit na e-shop www.datart.cz prostřednictvím okénka „můj Datart“. To že jste provedli registraci správně a jste již VIP zákazníkem poznáte podle toho, že u Vašeho jména bude štítek VIP.


• Nakupovat za VIP ceny lze také v kamenných prodejnách. Jakmile jste registrováni ve VIP programu, stačí na pokladně říct, že chcete zboží zakoupit s VIP slevou a uvést svůj e-mail.


Zaměstnanci UK mohou slevový kód získat přihlášením se na stránku přehledu slevových kódů/voucherů.Pro zobrazení stránky použijte Vaše přihlašovací údaje, kterými se přihlašujete do CAS - Centrální autentizační služby UK. Případně pište na jana.sikorova@ruk.cuni.cz.Poslední změna: 24. květen 2023 10:54 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Za obsah stránky zodpovídá: UK POINT
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám