CK Sardegna Travel
Pro členy Klubu Alumni připravila CK SARDEGNA TRAVEL ve své již 20. sezóně slevu 10 % ze základní ceny po zadání slevového kódu při objednání on-line a po předložení průkazu zaměstnance nebo člena Klubu Alumni při nákupu v CK.

(nevztahuje se na příplatky uvedené mimo základní cenu - např. výhled na moře, plná penze, výlety, privátní transfery, pronájmy aut, emisní příplatek, trajekt... )SARDEGNA TRAVEL vznikla v roce 2003 v Praze - letos tedy slaví 20 let úspěšného fungování - a jak je z jejího názvu patrné, specializuje se výhradně na italský ostrov Sardinie.


Posláním SARDEGNA TRAVEL je zajistit klientům nezapomenutelnou dovolenou prostřednictvím nabídky prověřených služeb, u kterých garantuje kvalitu, bezpečnost, pohodlí a vyvážený poměr kvality a ceny.


Obdiv a láska k tomuto divokému, hrdému, originálnímu, pestrému a jedinečnému ostrovu Sardinie v kombinaci se zapálením pro sdílení nadšení a nádherných zážitků dala vzniknout novému specialistovi v oboru cestovního ruchu.www.sardinie.cz

Poslední změna: 24. květen 2023 11:49 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Za obsah stránky zodpovídá: UK POINT
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám