#GrowingTogether: 4EU+ otevírá nové příležitosti pro akademickou komunitu

Ve snaze upevňovat a rozšiřovat spolupráci své akademické komunity otevírá Aliance 4EU+ dvě nové pilotní výzvy, které umožní akademikům, vědcům a studentům sedmi 4EU+ univerzit rozvíjet kolaborativní projekty a společně růst.


SEED4EU+ je otevřená výzva, která odráží holistickou ambici aliance integrovat všechny univerzitní mise. Stávající i nové meziuniverzitní týmy mohou předkládat návrhy inovativních projektů, včetně nekonvenčních, transversálních a průřezových iniciativ. Program je financován z rozpočtů členských univerzit 4EU+.


4EU+ Visiting Professorship je druhou nově vypsanou výzvou, která akademikům umožní během dvouměsíčního až tříměsíčního pobytu na jedné (případně více) z partnerských 4EU+ univerzit rozvíjet společné vzdělávací a výzkumné aktivity. Cílem programu, do kterého se mohou hlásit akademičtí a výzkumní pracovníci ze všech vědeckých oblastí a oborů, je obohatit stávající spolupráci v rámci Aliance a rozšířit řady aktivně zapojených členů 4EU+ komunity. Iniciativa je financována z rozpočtu asociace 4EU+ European University Alliance.


Deadline pro podání projektových žádostí do obou výzev je 1. června 2023.


Více informací naleznete na webu 4EU+:
Ve středu 26. dubna (10:30-12:00) proběhne webinář pro zájemce o obě výzvy, na kterém zástupci generálního sekretariátu 4EU+ a jednotlivých členských univerzit odpoví na nejčastější otázky. Více informací bude brzy zveřejněno zde.


S případnými dotazy se prosím obracejte na .
Poslední změna: 12. duben 2023 14:49 
Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
Sdílet na:  
Za obsah stránky zodpovídá: Evropské centrum
Máte dotaz ?
Kontakty

Univerzita Karlova

Ovocný trh 560/5

Praha 1, 116 36

Česká republika


Identifikátor datové schránky: piyj9b4

IČO: 00216208 

DIČ: CZ00216208
Jak k nám